!
ENG
Kaitsealused liigid

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
07.04 2020Kirke RaidmetsBufo bufo (harilik kärnkonn)78Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosakinnitamata
07.04 2020Kirke RaidmetsRana temporaria (rohukonn)5Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosakinnitamata
07.04 2020Ants AnimägiAsplenium trichomanes (pruun raunjalg)1Pärnu maakond, Lääneranna vald, Vastaba külakinnitamata
07.04 2020Jüri KaljundiAccipiter nisus (raudkull)1Harju maakond, Jõelähtme vald, Kaberneeme külakinnitamata
07.04 2020Heete AusmeelBufo bufo (harilik kärnkonn)1Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Tooma külakinnitamata
07.04 2020Cygnus cygnus (laululuik)2Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevikkinnitamata
07.04 2020Rauno KaldaBufo bufo (harilik kärnkonn)1Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevikkinnitamata
07.04 2020Rana temporaria (rohukonn)12Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevikkinnitamata
06.04 2020Värdi SoomannGrus grus (sookurg)2Pärnu maakond, Saarde vald, Sigaste külakinnitamata
06.04 2020Ants AnimägiBufo bufo (harilik kärnkonn)1Viljandi maakond, Viljandi vald, Meleski külakinnitamata
06.04 2020Marten KurvitsRana temporaria (rohukonn)1Tartu maakond, Kastre vald, Haaslava külakinnitamata
06.04 2020Britta KalganGrus grus (sookurg)2Tartu maakond, Peipsiääre vald, Undi külakinnitamata
06.04 2020Tanel TornAccipiter gentilis (kanakull)1Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
06.04 2020Britta KalganSarcosoma globosum (limatünnik)5Tartu maakond, Peipsiääre vald, Sipelga külakinnitamata
06.04 2020Anneli PaloDiphasiastrum complanatum (mets-vareskold)100Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Alliku külakinnitatud
06.04 2020Anneli PaloDiphasiastrum complanatum (mets-vareskold)200Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Alliku külakinnitatud
05.04 2020Egle HechtHalichoerus grypus (hallhüljes)1Harju maakond, Kuusalu vald, Juminda külakinnitatud
05.04 2020Rana arvalis (rabakonn)1Saare maakond, Saaremaa vald, Mujaste külakinnitamata
05.04 2020Kristo RaudCygnus cygnus (laululuik)2Tartu maakond, Tartu linn, Ilmatsalu külakinnitamata
05.04 2020Mark RepnauRana temporaria (rohukonn)2kinnitamata
05.04 2020Külli LoodlaCiconia ciconia (valge-toonekurg)1Harju maakond, Saku vald, Rahula külakinnitamata
05.04 2020Külli LoodlaButeo buteo (hiireviu)1Harju maakond, Saku vald, Tõdva külakinnitamata
05.04 2020Tanel TornAccipiter gentilis (kanakull)1Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
05.04 2020Enn SelgisNeckera pennata (sulgjas õhik)1Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Luua külakinnitamata
05.04 2020Enn SelgisNeckera pennata (sulgjas õhik)1Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Luua külakinnitamata