!
ENG
Kaitsealused liigid

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
19.05 2019Merike ValdloParnassius mnemosyne (mustlaik-apollo)4Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo külakinnitamata
19.05 2019Ragne OjaCiconia ciconia (valge-toonekurg)2Rapla maakond, Märjamaa vald, Pajaka külakinnitamata
18.05 2019Riho MeierTetrao urogallus (metsis)1Võru maakond, Võru vald, Riihora külakinnitamata
18.05 2019Jüri KaljundiVipera berus (harilik rästik)1Harju maakond, Jõelähtme vald, Kaberneeme külakinnitamata
18.05 2019Rauno KaldaTetrastes bonasia (laanepüü)1Tartu maakond, Tartu vald, Elistvere külakinnitamata
18.05 2019Uudo TimmNatrix natrix (harilik nastik)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitamata
18.05 2019Uudo TimmVipera berus (harilik rästik)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitamata
17.05 2019Riho MeierCaprimulgus europaeus (öösorr)1Võru maakond, Võru vald, Kõvera külakinnitamata
17.05 2019Uudo TimmParnassius mnemosyne (mustlaik-apollo)1Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Simunamäe külakinnitamata
16.05 2019Avo VeermäeHirundo rustica (suitsupääsuke)2Tartu maakond, Kambja vald, Pangodi külakinnitamata
15.05 2019Ulvi SelgisLycopodium clavatum (karukold)10Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Visusti külakinnitamata
15.05 2019Enn SelgisNeottia nidus-avis (pruunikas pesajuur)8Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Kassinurme külakinnitamata
15.05 2019Gallinula chloropus (tait)1Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linnkinnitamata
15.05 2019Rein NellisZootoca vivipara (arusisalik)1Saare maakond, Saaremaa vald, Rahtla külakinnitamata
14.05 2019Orchis morio (arukäpp)1Saare maakond, Saaremaa vald, Nasva alevikkinnitatud
12.05 2019Strix aluco (kodukakk)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Liivi külakinnitamata
12.05 2019Rauno KaldaBufo bufo (harilik kärnkonn)1Rapla maakond, Kohila vald, Loone külakinnitatud
12.05 2019Rauno KaldaRana temporaria (rohukonn)1Rapla maakond, Kohila vald, Loone külakinnitatud
12.05 2019Aivi Kasik, Klaid MelnikovGrus grus (sookurg)2Viljandi maakond, Mulgi vald, Morna külakinnitatud
12.05 2019Eda RohulaBotaurus stellaris (hüüp)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Sutlepa küla / Sutlepkinnitatud
12.05 2019Anette ReiuDendrocopos minor (väike-kirjurähn)2Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
12.05 2019Reigo RoastoRana arvalis (rabakonn)2Harju maakond, Saku vald, Roobuka külakinnitatud
12.05 2019Reigo RoastoGrus grus (sookurg)1Harju maakond, Saku vald, Roobuka külakinnitatud
12.05 2019Anette ReiuCircus cyaneus (välja-loorkull)1Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
11.05 2019Aarne MännikRana temporaria (rohukonn)3Harju maakond, Anija vald, Kaunissaare külakinnitatud