!
ENG
Kaitsealused liigid

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
16.02 2020Andres HendriksonSphagnum wulfianum (Wulfi turbasammal)Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kurgja külakinnitamata
16.02 2020Ants AnimägiCladium mariscus (lääne-mõõkrohi)100000Saare maakond, Saaremaa vald, Atla külakinnitatud
16.02 2020Eda RohulaHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Liivi külakinnitatud
15.02 2020Ants AnimägiNeottia nidus-avis (pruunikas pesajuur)6Saare maakond, Saaremaa vald, Ööriku külakinnitatud
15.02 2020Anneli PaloLobaria pulmonaria (harilik kopsusamblik)1Valga maakond, Valga vald, Laanemetsa külakinnitatud
15.02 2020Anneli PaloLeptogium saturninum (haava-tardsamblik)1Valga maakond, Valga vald, Laanemetsa külakinnitatud
15.02 2020Heete AusmeelTetrastes bonasia (laanepüü)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Äntu külakinnitatud
14.02 2020Anne ReitelCygnus cygnus (laululuik)2Põlva maakond, Kanepi vald, Abissaare külakinnitatud
13.02 2020Heete AusmeelStrix aluco (kodukakk)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Kadapiku külakinnitatud
09.02 2020Heete Ausmeel, Triin EdovaldLutra lutra (saarmas)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Nõmme külakinnitamata
05.02 2020Evelin LaanestCygnus cygnus (laululuik)17Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitatud
04.02 2020Margus PensaSarcosoma globosum (limatünnik)3Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Konsu külakinnitamata
31.01 2020Kristjan SinijärvAccipiter nisus (raudkull)1Harju maakond, Saue vald, Saue linnkinnitatud
29.01 2020Anneli PaloLycopodium clavatum (karukold)20Võru maakond, Rõuge vald, Metstaga külakinnitatud
28.01 2020Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Järva maakond, Türi vald, Kolu külakinnitatud
28.01 2020Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Järva maakond, Türi vald, Türi linnkinnitatud
27.01 2020Egle TammelehtHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Porkuni külakinnitatud
27.01 2020Timo KarkCinclus cinclus (vesipapp)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Loobu külakinnitatud
25.01 2020Märt HoltsmannHalichoerus grypus (hallhüljes)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Spithami küla / Spithamnkinnitamata
24.01 2020Taavi NäkkTetrastes bonasia (laanepüü)1Jõgeva maakond, Mustvee vald, Jaama külakinnitatud
23.01 2020Anneli PaloHuperzia selago (harilik ungrukold)30Võru maakond, Rõuge vald, Pähni külakinnitatud
23.01 2020Anneli PaloLeptogium saturninum (haava-tardsamblik)1Võru maakond, Rõuge vald, Pähni külakinnitatud
20.01 2020Maia PruuliDiphasiastrum complanatum (mets-vareskold)10Põlva maakond, Räpina vald, Nohipalo külakinnitatud
20.01 2020Riho MeierTetrao urogallus (metsis)1Võru maakond, Võru vald, Kõlikülakinnitatud
19.01 2020Värdi SoomannLeucobryum glaucum (harilik valvik)Pärnu maakond, Saarde vald, Saarde külakinnitatud