!
ENG
Linnud

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
20.04 2019Anette ReiuCarduelis chloris (rohevint)1Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
20.04 2019Anette ReiuFringilla coelebs (metsvint)1Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
20.04 2019Anette ReiuMergus merganser (jääkoskel)2Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
20.04 2019Anette ReiuSturnus vulgaris (kuldnokk)6Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Annikvere külakinnitamata
20.04 2019Kaspar Arme, Ann Kraut, Ilmar UibopuuMergus merganser (jääkoskel)1Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitamata
20.04 2019Reigo RoastoMotacilla alba (linavästrik)1Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa külakinnitatud
20.04 2019Miina KrabbiMotacilla alba (linavästrik)1Viljandi maakond, Mulgi vald, Lilli külakinnitamata
20.04 2019Miina KrabbiPhylloscopus collybita (väike-lehelind)1Viljandi maakond, Mulgi vald, Lilli külakinnitamata
20.04 2019Alvar JõekaarTurdus merula (musträstas)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
20.04 2019Kaspar Arme, Ilmar UibopuuBucephala clangula (sõtkas)2Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitamata
20.04 2019Alvar JõekaarAnas platyrhynchos (sinikael-part)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
19.04 2019Avo LaandeCygnus cygnus (laululuik)2Harju maakond, Anija vald, Ülejõe külakinnitamata
19.04 2019Reigo RoastoPhylloscopus collybita (väike-lehelind)1Harju maakond, Saku vald, Roobuka külakinnitatud
19.04 2019Reigo RoastoDendrocopos major (suur-kirjurähn)1Harju maakond, Saku vald, Roobuka külakinnitatud
19.04 2019Merike ValdloTurdus pilaris (hallrästas)2Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevikkinnitamata
19.04 2019Piia TomingasLymnocryptes minimus (mudanepp)1Rapla maakond, Märjamaa vald, Sipa külakinnitamata
19.04 2019Kaspar Arme, Ilmar UibopuuScolopax rusticola (metskurvits)1Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitamata
19.04 2019Kaspar Arme, Ilmar UibopuuGallinago gallinago (tikutaja)1Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitamata
19.04 2019Alvar JõekaarFringilla coelebs (metsvint)8Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
19.04 2019Toomas RoosaluCiconia ciconia (valge-toonekurg)2Pärnu maakond, Tori vald, Jõesuu külakinnitamata
19.04 2019Toomas RoosaluCiconia ciconia (valge-toonekurg)2Pärnu maakond, Tori vald, Jõesuu külakinnitamata
19.04 2019Toomas RoosaluCiconia ciconia (valge-toonekurg)2Pärnu maakond, Tori vald, Jõesuu külakinnitamata
18.04 2019Ants AnimägiAlauda arvensis (põldlõoke)1Saare maakond, Saaremaa vald, Asva külakinnitamata
18.04 2019Jüri KaljundiPodiceps auritus (sarvikpütt)2Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
18.04 2019Erik Kuningas, Thea PermCygnus olor (kühmnokk-luik)2Pärnu maakond, Saarde vald, Saarde külakinnitamata