!
ENG
Linnud

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
18.09 2020Anu HansenDryocopus martius (musträhn)1Saare maakond, Saaremaa vald, Tahula külakinnitamata
15.09 2020Siret LahemaaAlcedo atthis (jäälind)1Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Napi külakinnitatud
14.09 2020Avo VeermäeAlcedo atthis (jäälind)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Edru külakinnitamata
14.09 2020Piret EensooTetrao urogallus (metsis)Järva maakond, Paide linn, Mustla külakinnitamata
13.09 2020Avo VeermäeAlcedo atthis (jäälind)1Põlva maakond, Kanepi vald, Karilatsi külakinnitamata
10.09 2020Ants AnimägiHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Saare maakond, Saaremaa vald, Väike-Rahula külakinnitatud
06.09 2020Kätly AksimHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reigi külakinnitamata
30.08 2020Kätly AksimHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reigi külakinnitatud
29.08 2020Mait TintAlcedo atthis (jäälind)1Harju maakond, Kose vald, Nõmbra külakinnitamata
28.08 2020Gerrit KurgFalco subbuteo (lõopistrik)2Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
23.08 2020Enn SelgisAnas platyrhynchos (sinikael-part)5Harju maakond, Anija vald, Kaunissaare külakinnitamata
19.08 2020Anneli JaanusNucifraga caryocatactes (mänsak)1Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Malvaste külakinnitamata
19.08 2020Evelin LaanestAlcedo atthis (jäälind)1Valga maakond, Tõrva vald, Soontaga külakinnitamata
17.08 2020Värdi SoomannGrus grus (sookurg)50Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Uuemaa külakinnitamata
17.08 2020Värdi SoomannGrus grus (sookurg)200Pärnu maakond, Saarde vald, Reinu külakinnitamata
17.08 2020Evelin LaanestDryocopus martius (musträhn)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Allikmaa külakinnitamata
16.08 2020Kaspar Arme, Ann KrautHaliaeetus albicilla (merikotkas)1Järva maakond, Türi vald, Änari külakinnitatud
16.08 2020Anne MenertGrus grus (sookurg)15Võru maakond, Antsla vald, Kikkaoja külakinnitamata
15.08 2020Christel Rose BachmannDryocopus martius (musträhn)1Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosakinnitamata
13.08 2020Ants AnimägiCiconia ciconia (valge-toonekurg)5Saare maakond, Saaremaa vald, Sakla külakinnitamata
12.08 2020Aarne MännikGrus grus (sookurg)2Harju maakond, Anija vald, Rookülakinnitamata
10.08 2020Ivar JüssiOriolus oriolus (peoleo)1Harju maakond, Kose vald, Saula külakinnitatud
08.08 2020Rudolf PalkHaliaeetus albicilla (merikotkas)8Saare maakond, Saaremaa vald, Kaugatoma külakinnitatud
06.08 2020Avo VeermäeEgretta alba (hõbehaigur)3Tartu maakond, Kambja vald, Pangodi külakinnitatud
05.08 2020Ants AnimägiTetrao tetrix (teder)8Saare maakond, Saaremaa vald, Väike-Rahula külakinnitatud