!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
15.09 2019Oliver KaldaEptesicus nilssonii (põhja-nahkhiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmApodemus flavicollis (kaelushiir)2Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Alvar JõekaarAmanita pantherina (panter-kärbseseen)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
14.09 2019Alvar JõekaarCapreolus capreolus (metskits)3Rapla maakond, Rapla vald, Härgla külakinnitamata
14.09 2019Uudo TimmApodemus flavicollis (kaelushiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmCastor fiber (kobras)1Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmApodemus agrarius (juttselg-hiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Veski külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Põlva maakond, Kanepi vald, Veski külakinnitatud
14.09 2019Alvar JõekaarSarcodon imbricatus (harilik põdramokk)5Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
14.09 2019Alvar Jõekaar10Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külaliik tuvastamata
14.09 2019Alvar JõekaarBithynia (Bithynia) tentaculata (harilik keeristigu)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
14.09 2019Heete Ausmeel, Triin Edovald, Uudo TimmRana temporaria (rohukonn)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
13.09 2019Martin SiltsCastor fiber (kobras)1Saare maakond, Saaremaa vald, Suur-Pahila külakinnitamata
13.09 2019Martin SiltsCastor fiber (kobras)1Saare maakond, Saaremaa vald, Arju külakinnitamata
13.09 2019Martin SiltsAmanita muscaria (punane kärbseseen)5Saare maakond, Saaremaa vald, Arju külakinnitamata
13.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmSciurus vulgaris (orav)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
12.09 2019Martin SiltsPsophus stridulus (käristaja)1Saare maakond, Saaremaa vald, Mujaste külakinnitatud
12.09 2019Martin SiltsSympetrum striolatum (ranna-loigukiil)1Saare maakond, Saaremaa vald, Mujaste külakinnitatud
12.09 2019Gert EnnoDactylorhiza incarnata (kahkjaspunane sõrmkäpp)5Lääne maakond, Vormsi vald, Sviby külakinnitamata