!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
16.09 2019Reigo RoastoSciurus vulgaris (orav)2Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitatud
16.09 2019Villu AnveltSuillus viscidus (lehisetatik)25Järva maakond, Paide linn, Nurmsi külakinnitamata
15.09 2019Oliver KaldaEptesicus nilssonii (põhja-nahkhiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmMustela putorius putorius (tuhkur)1Järva maakond, Paide linn, Mäekülakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Järva maakond, Paide linn, Mäo külakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pikknurme külakinnitatud
15.09 2019Triin EdovaldEgretta alba (hõbehaigur)1Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Jürikülakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Järva maakond, Paide linn, Korba külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmMicromys minutus (pisihiir)1Järva maakond, Järva vald, Koigi külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmApodemus flavicollis (kaelushiir)2Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Merike ValdloPolygonia c-album (väike-kärbtiib)3Viljandi maakond, Viljandi vald, Kärstna külakinnitamata
14.09 2019Merike ValdloPieris rapae (väike-kapsaliblikas)2Viljandi maakond, Viljandi vald, Kärstna külakinnitamata
14.09 2019Merike ValdloVanessa atalanta (admiral)3Viljandi maakond, Viljandi vald, Kärstna külakinnitamata
14.09 2019Merike ValdloPieris rapae (väike-kapsaliblikas)2Viljandi maakond, Viljandi vald, Paistu külakinnitamata
14.09 2019Alvar JõekaarCapreolus capreolus (metskits)3Rapla maakond, Rapla vald, Härgla külakinnitatud
14.09 2019Martin SiltsCastor fiber (kobras)6Saare maakond, Saaremaa vald, Ratla külakinnitatud
14.09 2019Martin SiltsSorex araneus (mets-karihiir)1Saare maakond, Saaremaa vald, Nihatu külakinnitatud
14.09 2019Martin SiltsLycaena phlaeas (leek-kuldtiib)2Saare maakond, Saaremaa vald, Metsaääre külakinnitatud
14.09 2019Mirjam Roasto, Reigo RoastoVanessa atalanta (admiral)6Pärnu maakond, Lääneranna vald, Hanila külakinnitatud
14.09 2019Martin SiltsAchillea salicifolia (ida-raudrohi)1Saare maakond, Saaremaa vald, Metsaääre külavajab kontrollimist
14.09 2019Martin SiltsRanunculus trichophyllus (särjesilm, jõgi-)2Saare maakond, Saaremaa vald, Ratla külakinnitatud
14.09 2019Alvar JõekaarCochlodina (Cochlodina) laminata (harilik kedertigu)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata