!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
23.02 2020Egle TammelehtLepus europaeus (halljänes)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kerguta külakinnitamata
23.02 2020Egle TammelehtLepus timidus timidus (valgejänes)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Saksi külakinnitamata
23.02 2020Triin EdovaldTalpa europaea (mutt)1Harju maakond, Saue vald, Laagri alevikkinnitamata
23.02 2020Egle TammelehtNucifraga caryocatactes (mänsak)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kursi külakinnitamata
23.02 2020Egle TammelehtDryocopus martius (musträhn)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kaeva külakinnitamata
23.02 2020Egle TammelehtMeles meles meles (mäger)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kursi külakinnitamata
23.02 2020Egle TammelehtLyrurus tetrix (teder)10Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kursi külakinnitamata
23.02 2020Märt HoltsmannSciurus vulgaris (orav)1Saare maakond, Saaremaa vald, Parasmetsa külakinnitamata
23.02 2020Heete AusmeelTalpa europaea (mutt)1Harju maakond, Raasiku vald, Rätla külakinnitamata
23.02 2020Elen NeitoApodemus flavicollis (kaelushiir)1Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Kohala külakinnitamata
22.02 2020Egle TammelehtTetrastes bonasia (laanepüü)Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kursi külakinnitamata
22.02 2020Egle TammelehtMeles meles meles (mäger)2Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Kuie külakinnitamata
22.02 2020Heete AusmeelTalpa europaea (mutt)1Järva maakond, Järva vald, Lehtmetsa külakinnitamata
22.02 2020Jüri KõivSciurus vulgaris (orav)1Valga maakond, Otepää vald, Märdi külakinnitamata
22.02 2020Ragne OjaRattus norvegicus (rändrott)1Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
21.02 2020Jüri KõivTalpa europaea (mutt)1Valga maakond, Otepää vald, Nüpli külakinnitatud
21.02 2020Heete AusmeelTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linnkinnitamata
21.02 2020Heete AusmeelTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Moe külakinnitamata
21.02 2020Heete AusmeelCastor fiber (kobras)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Porkuni külakinnitamata
20.02 2020Siret LahemaaGrus grus (sookurg)1Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Reigi külakinnitatud
20.02 2020Ivar JüssiPlectrophenax nivalis (hangelind)30Saare maakond, Saaremaa vald, Abruka külakinnitatud
20.02 2020Ants AnimägiBufo bufo (harilik kärnkonn)1Saare maakond, Saaremaa vald, Viidu külakinnitamata
20.02 2020Ants AnimägiCladium mariscus (lääne-mõõkrohi)100000Saare maakond, Saaremaa vald, Austla külakinnitamata
20.02 2020Jüri KõivCapreolus capreolus (metskits)1Valga maakond, Otepää vald, Märdi külakinnitamata
20.02 2020Jüri KõivCapreolus capreolus (metskits)3Võru maakond, Antsla vald, Kollino külakinnitamata