!
ENG
Vaatluste toimetajad

Vaatluste toimetajad liigirühmade kaupa

Kasutajate poolt andmebaasi sisestatud vaatlused on kinnitamata staatuses, kuni liigirühma toimetajad need üle vaatavad ning kinnitavad, kui vaatlusandmetes ei ole puudujääke ega vasturääkivusi.

Toimetamine toimub liigirühmade kaupa. Järgnevalt toimetajate nimed ja kontaktid:

Imetajad - Uudo Timm (Uudo.Timm[ät]envir.ee), Lauri Klein (Lauri.Klein[ät]elfond.ee).

Nahkhiired - Lauri Lutsar (lauri[ät]elfond.ee), Meelis.Leivits[ät]envir.ee

Kahepaiksed - Piret Pappel (piret.pappel[ät]gmail.com)

Kalad - Rein Järvekülg (rein.jarvekylg[ät]emu.ee)

Limused - Piret Kiristaja (Piret.Kiristaja[ät]envir.ee)

Linnud - Agu Leivits (aguleivits[ät]gmail.com), Jaak Tammekänd (Jaak.Tammakand[ät]envir.ee)

Putukad - Mati Martin (mati.martin[ät]ut.ee), Heino Õunap (heino.ounap[ät]solo.ee)

Liblikad - Mati Martin (mati.martin[ät]ut.ee)

Kiilid - Agu Leivits (aguleivits[ät]gmail.com)

Roomajad - Maris Markus (sysimust[ät]gmail.com)

Samblad - Mare Leis (mare.leis[ät]emu.ee)

Soontaimed - Malle Leht (malle.leht[ät]emu.ee)

Seened - Irma Zettur (irma.zettur[ät]emu.ee)

Samblikud - Ave Suija