!
ENG
Imetajad

Infot Eesti imetajate kohta vaata

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
15.11 2019Margus PaasCapreolus capreolus (metskits)2Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Keskkülakinnitamata
15.11 2019Margus PaasAlces alces (põder)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Keskkülakinnitamata
15.11 2019Uudo TimmMicrotus agrestis (niidu-uruhiir)1Pärnu maakond, Tori vald, Rätsepa külakinnitatud
15.11 2019Uudo TimmApodemus agrarius (juttselg-hiir)1Pärnu maakond, Tori vald, Rätsepa külakinnitatud
15.11 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)4Pärnu maakond, Tori vald, Rätsepa külakinnitatud
14.11 2019Heete AusmeelCanis lupus (hunt)1Pärnu maakond, Saarde vald, Kanaküla külakinnitamata
14.11 2019Heete AusmeelAlces alces (põder)1Pärnu maakond, Saarde vald, Kanaküla külakinnitamata
14.11 2019Heete AusmeelSciurus vulgaris (orav)1Pärnu maakond, Saarde vald, Kanaküla külakinnitamata
14.11 2019Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmSciurus vulgaris (orav)1Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Uia külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Pärnu maakond, Tori vald, Selja külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Ünnaste külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Viluvere külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kergu külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Kaisma külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Kehtna vald, Selja külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Kehtna vald, Järvakandi alevkinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Kehtna vald, Ahekõnnu külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Rapla vald, Põlma külakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Rapla vald, Raikkülakinnitatud
14.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Rapla maakond, Rapla vald, Raela külakinnitatud
13.11 2019Heete AusmeelVulpes vulpes (rebane)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Jõepere külakinnitamata
13.11 2019Heete AusmeelVulpes vulpes (rebane)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Koonu külakinnitamata
12.11 2019Igor TseskidovCastor fiber (kobras)1Harju maakond, Saue vald, Laagri alevikkinnitatud
10.11 2019Evelin LaanestSciurus carolinensis (hallorav)1Harju maakond, Kuusalu vald, Muuksi külakinnitamata