!
ENG
Kaitsealused liigid

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
24.05 2020Enn SelgisOrobanche pallidiflora (ohakasoomukas)2Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pudivere külakinnitamata
24.05 2020Enn SelgisListera ovata (suur käopõll)35Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitamata
24.05 2020Enn SelgisOrchis militaris (hall käpp)8Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitamata
24.05 2020Timo KarkAlcedo atthis (jäälind)1Pärnu maakond, Pärnu linn, Audru alevikkinnitamata
24.05 2020Enn SelgisCypripedium calceolus (kaunis kuldking)5Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitamata
24.05 2020Jüri KaljundiHaliaeetus albicilla (merikotkas)2Harju maakond, Jõelähtme vald, Kaberneeme külakinnitamata
24.05 2020Enn SelgisNeottia nidus-avis (pruunikas pesajuur)5Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitamata
24.05 2020Ulvi SelgisListera ovata (suur käopõll)13Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitamata
24.05 2020Ulvi SelgisCypripedium calceolus (kaunis kuldking)17Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitamata
24.05 2020Jüri KaljundiDryocopus martius (musträhn)1Harju maakond, Jõelähtme vald, Haapse külakinnitamata
23.05 2020Ilmar UibopuuPelobates fuscus (harilik mudakonn)3Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitatud
23.05 2020Kaisa LaarVipera berus (harilik rästik)1Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Reiu külakinnitamata
23.05 2020Allan PoolaStrix aluco (kodukakk)1Valga maakond, Valga vald, Lepa külakinnitamata
23.05 2020Merike ValdloParnassius mnemosyne (mustlaik-apollo)8Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo külakinnitamata
23.05 2020Ilmar UibopuuVespertilionidae sp. (nahkhiirlane)3Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitamata
23.05 2020Triin SellisGrus grus (sookurg)kinnitamata
23.05 2020Enda PärismaOrchis militaris (hall käpp)1Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linnkinnitamata
23.05 2020Enda PärismaCircus aeruginosus (roo-loorkull)1Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linnkinnitamata
23.05 2020Enda PärismaListera ovata (suur käopõll)30Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linnkinnitamata
23.05 2020Reigo RoastoRana arvalis (rabakonn)2Harju maakond, Saku vald, Roobuka külakinnitatud
23.05 2020Margit MurumägiPelophylax lessonae (tiigikonn)2Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Sandra külakinnitamata
23.05 2020Margit MurumägiPelophylax lessonae (tiigikonn)3Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kerita külakinnitamata
23.05 2020Margit MurumägiPelophylax lessonae (tiigikonn)3Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kerita külakinnitamata
22.05 2020Märt HoltsmannVespertilionidae sp. (nahkhiirlane)1Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linnkinnitamata
22.05 2020Christofer LodesonHirundo rustica (suitsupääsuke)2Tartu maakond, Kastre vald, Poka külakinnitamata