!
ENG
Kaitsealused liigid

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
25.05 2020Enn SelgisCypripedium calceolus (kaunis kuldking)8Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Painküla külakinnitamata
25.05 2020Alvar JõekaarViola selkirkii (laanekannike)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitatud
25.05 2020Alvar JõekaarViola selkirkii (laanekannike)3Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitatud
25.05 2020Alvar JõekaarDactylorhiza baltica (balti sõrmkäpp)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitatud
25.05 2020Alvar JõekaarOrchis mascula (jumalakäpp)15Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
25.05 2020Alvar JõekaarOrchis mascula (jumalakäpp)8Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
24.05 2020Anne ReitelCygnus cygnus (laululuik)8Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru külakinnitamata
24.05 2020Ulvi SelgisListera ovata (suur käopõll)13Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitatud
24.05 2020Enn SelgisNeottia nidus-avis (pruunikas pesajuur)5Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitatud
24.05 2020Enn SelgisCypripedium calceolus (kaunis kuldking)5Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitatud
24.05 2020Enn SelgisListera ovata (suur käopõll)35Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitatud
24.05 2020Ulvi SelgisCypripedium calceolus (kaunis kuldking)17Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Tõrenurme külakinnitatud
24.05 2020Enn SelgisOrchis militaris (hall käpp)8Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kõpu külakinnitatud
24.05 2020Enn SelgisOrobanche pallidiflora (ohakasoomukas)2Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pudivere külakinnitatud
24.05 2020Timo KarkAlcedo atthis (jäälind)1Pärnu maakond, Pärnu linn, Audru alevikkinnitamata
24.05 2020Jüri KaljundiHaliaeetus albicilla (merikotkas)2Harju maakond, Jõelähtme vald, Kaberneeme külakinnitamata
24.05 2020Jüri KaljundiDryocopus martius (musträhn)1Harju maakond, Jõelähtme vald, Haapse külakinnitamata
23.05 2020Kristina KivistikHirundo rustica (suitsupääsuke)2Viljandi maakond, Viljandi vald, Porsa külakinnitamata
23.05 2020Sirje AzarovAsplenium ruta-muraria (müür-raunjalg)10Saare maakond, Saaremaa vald, Vilsandi külakinnitamata
23.05 2020Enda PärismaOrchis militaris (hall käpp)1Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linnkinnitatud
23.05 2020Enda PärismaListera ovata (suur käopõll)30Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linnkinnitatud
23.05 2020Tobias-Titus NikkoloBufo bufo (harilik kärnkonn)1Võru maakond, Võru vald, Liiva külakinnitamata
23.05 2020Ilmar UibopuuPelobates fuscus (harilik mudakonn)3Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitatud
23.05 2020Kaisa LaarVipera berus (harilik rästik)1Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Reiu külakinnitamata
23.05 2020Allan PoolaStrix aluco (kodukakk)1Valga maakond, Valga vald, Lepa külakinnitamata