!
ENG
Linnud

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
04.04 2020Anas platyrhynchos (sinikael-part)2Harju maakond, Kiili vald, Paekna külakinnitamata
04.04 2020Bucephala clangula (sõtkas)2Harju maakond, Kiili vald, Paekna külakinnitamata
04.04 2020Jynx torquilla (väänkael)1Harju maakond, Kiili vald, Paekna külakinnitamata
02.04 2020Egle TammelehtTetrao urogallus (metsis)Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Eipri külakinnitamata
02.04 2020Egle TammelehtTetrao urogallus (metsis)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Eipri külakinnitamata
02.04 2020Egle TammelehtTetrao urogallus (metsis)1Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Eipri külakinnitamata
02.04 2020Heete AusmeelCiconia ciconia (valge-toonekurg)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Jõetaguse külakinnitamata
01.04 2020Maia PruuliGrus grus (sookurg)2Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pauastvere külakinnitamata
01.04 2020Evelin LaanestCygnus cygnus (laululuik)2Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
31.03 2020Ants AnimägiTetrao urogallus (metsis)1Viljandi maakond, Viljandi vald, Meleski külakinnitamata
31.03 2020Britta KalganAnas platyrhynchos (sinikael-part)2Tartu maakond, Kastre vald, Järvselja külakinnitamata
31.03 2020Külli LoodlaFringilla coelebs (metsvint)Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosakinnitamata
30.03 2020Evelin LaanestEmberiza citrinella (talvike)2Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
30.03 2020Evelin LaanestGrus grus (sookurg)2Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
30.03 2020Kaspar MölderAnas platyrhynchos (sinikael-part)2Tartu maakond, Kastre vald, Kurepalu külakinnitamata
30.03 2020Alvar JõekaarVanellus vanellus (kiivitaja)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
30.03 2020Alvar JõekaarGrus grus (sookurg)2Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
30.03 2020Heete AusmeelAlauda arvensis (põldlõoke)5Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Ebavere külakinnitamata
30.03 2020Heete AusmeelAnser albifrons (suur-laukhani)1000Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vahakulmu külakinnitamata
29.03 2020Roland MüürColumba palumbus (kaelustuvi)1Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
29.03 2020Roland MüürPica pica (harakas)3Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitamata
29.03 2020Ants AnimägiBucephala clangula (sõtkas)2Jõgeva maakond, Mustvee vald, Võtikvere külakinnitamata
29.03 2020Ants AnimägiGrus grus (sookurg)2Jõgeva maakond, Mustvee vald, Võtikvere külakinnitamata
29.03 2020Jaak RoosArdea cinerea (hallhaigur)5Pärnu maakond, Lääneranna vald, Matsalu külakinnitamata
28.03 2020Toomas RoosaluAlcedo atthis (jäälind)1Pärnu maakond, Tori vald, Piistaoja külakinnitamata