!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmMustela putorius putorius (tuhkur)1Järva maakond, Paide linn, Mäekülakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Järva maakond, Paide linn, Mäo külakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Pikknurme külakinnitatud
15.09 2019Triin EdovaldEgretta alba (hõbehaigur)1Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Jürikülakinnitatud
15.09 2019Triin Edovald, Uudo TimmNyctereutes procyonoides (kährik)1Järva maakond, Paide linn, Korba külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmMicromys minutus (pisihiir)1Järva maakond, Järva vald, Koigi külakinnitatud
15.09 2019Oliver KaldaEptesicus nilssonii (põhja-nahkhiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Oliver KaldaMyotis daubentonii (veelendlane)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitamata
15.09 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
15.09 2019Uudo TimmApodemus flavicollis (kaelushiir)2Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Heete Ausmeel, Triin Edovald, Uudo TimmRana temporaria (rohukonn)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Martin SiltsCastor fiber (kobras)6Saare maakond, Saaremaa vald, Ratla külakinnitamata
14.09 2019Martin Silts3Saare maakond, Saaremaa vald, Metsaääre külaliik tuvastamata
14.09 2019Martin SiltsRanunculus trichophyllus (särjesilm, jõgi-)2Saare maakond, Saaremaa vald, Ratla külakinnitamata
14.09 2019Martin SiltsAchillea salicifolia (ida-raudrohi)1Saare maakond, Saaremaa vald, Metsaääre külakinnitamata
14.09 2019Martin SiltsLycaena phlaeas (leek-kuldtiib)2Saare maakond, Saaremaa vald, Metsaääre külakinnitamata
14.09 2019Martin SiltsSorex araneus (mets-karihiir)1Saare maakond, Saaremaa vald, Nihatu külakinnitamata
14.09 2019Alvar JõekaarAmanita pantherina (panter-kärbseseen)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
14.09 2019Alvar JõekaarCapreolus capreolus (metskits)3Rapla maakond, Rapla vald, Härgla külakinnitamata
14.09 2019Uudo TimmApodemus flavicollis (kaelushiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmMyodes glareolus (leethiir)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Põlva maakond, Kanepi vald, Palutaja külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmCastor fiber (kobras)1Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru külakinnitatud
14.09 2019Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru külakinnitatud